Dan Općine obilježen sa našim najmlađim stanovnicima

Dan Općine obilježit će se nizom događaja. Učenici Osnovne škole “Zaim Kolar” Dejčići su prigodnim literarnim radovima čestitali

Dan Općine obilježit će se nizom događaja. Učenici Osnovne škole “Zaim Kolar” Dejčići su prigodnim literarnim radovima čestitali rođendan našoj Općini, te su vrijedni i kreativni učenici izradili radove na temu “Dan moje Općine”. Njihovi radovi su ovom prilikom izloženi u holu škole u sklopu istoimene izložbe.


Uz plesnu zabavu, maskote i balone u bojama naše Općine, načelnik je svim učenicima čestitao Dan Općine i uz čestitku svim učenicima poklonio novčanu nagradu u iznosu od 100 KM.

-Ponosni smo što se početak obilježavanja Dana Općine obilježio u krugu naše škole, uz prisustvo delegacije općine Trnovo na čelu sa načelnikom i predsjedavajućom. Hvala u ime učenika i roditelja na ovom finom gestu i nagradi, istakao je direktor škole, gospodin Adis Hodžić ovom prilikom.

 

 

AjlaLindov

Pin It

Leave a Comment